• Намалена цена
  • Неодамнешно
1 Buc Топла УВ Гел Сликарство Нокти Тебе Четка Двоен Пен-заврши на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сунѓерот Сјајот во Прав Подигање на Нокти Алатка
zoom_in

1 Buc Топла УВ Гел Сликарство Нокти Тебе Четка Двоен Пен-заврши на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сунѓерот

DEN 133.00 177.12

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме за разбирањето
Повратни информации
Ако сакате да нарачате голема количина или треба ОЕМ или било која друга збуни, pls ве молиме контактирајте со нас со Trader Manager или e-mail/MSN/Skype, ние ќе бидеме среќни да servie со вас во рамките на 24hours !
.
Брза Испорака
Малопродажните објекти / трговија на Големо / OEM предмети време на испорака ќе бидат различни :
Пакување
Политика На Враќање
(1) Ако предмет на квалитетот проблем, pls donot грижете се, ќе може да ни ги испратите на слик да го одобри тоа, тогаш ние ќе ја ќе пратката или да се вратат назад на вашата исплата.3 см Материјал : Акрил+Сунѓерот Облик : Остар Крајот + Круг Крајот Пакет Содржина : 1 Buc Сунѓерот Помине Четка Пенкало Карактеристики & Употреба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Создавање на убави тебе ефект Идеален за ув гел Лесно да се справи и да работат на Погоден за домашни или професионална употреба, ве Молиме да ја мие внимателно по користете,чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба.
1 Buc Топла УВ Гел Сликарство Нокти Тебе Четка Двоен Пен-заврши на доградба на Акрилни Нокти Уметност Сунѓерот Сјајот во Прав Подигање на Нокти Алатка
Спецификација : Големина : Околу 15. Можете да изберете една метода која е најзгодно за вас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако сакате да се купи повеќе од една предмети, ве молиме да го користите следниов шопинг количка ,тоа може да ви помогне да купат повеќе погодно :
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
(2) Доколку објектот се е ок, и поради вашата лична не им се допаѓаат или било која друга неразумно причини, ние се прифатливи за враќање,но ве молиме љубезно ве молиме имајте во превозот на товар ќе бидат платени во вашата страна.

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
15.5cm for the length
Број На Модел На:
Помине Уметност Сунѓерот Четка
Материјал:
Акрил+Сунѓерот
Бренд Име:
naildazzling
Стил:
Нови и Мода
Употреба:
Помине Уметност Тебе Пен
Функција:
УВ Гел Ноктите Сликарска Четка

Најдобри понуди..