• Намалена цена
  • Неодамнешно
6ML 30pcs/многу 4Colors Празни DIY Усна Сјај Цевка, Јасно Мулти Бои Течен Кармин Refillable Шише, Пластични Козметички Пакет
zoom_in

6ML 30pcs/многу 4Colors Празни DIY Усна Сјај Цевка, Јасно Мулти Бои Течен Кармин Refillable Шише, Пластични

DEN 3007.00 3341.28

Количина на стоки
check Тековен


6 ML 30pcs/многу 4 Colors Празни DIY Усна Сјај Цевка, Јасно Мулти Бои Течен Кармин Refillable Контејнери, Пластични Козметички Пакување во Шишиња
Бесплатен Превозот -30pcs/многу-
Точка Име : Усна Сјај Цевка
Боја : Јасно
Капацитет : 1,5 ml*4=6ml
Големина : D13*H116mm

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Усна Сјај Цевка
Големина:
6ml

Најдобри понуди..