• Неодамнешно
Fiberglass Помине Заврши Зајакне Алатки Лепило Свила Помине Заштитник 3*100cm Бела УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Уметност Алатка
zoom_in

Fiberglass Помине Заврши Зајакне Алатки Лепило Свила Помине Заштитник 3*100cm Бела УВ Гел за на доградба на

DEN 61.92

Количина на стоки
check Тековен

Или не,ве молам, точно пред исплата.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.
Карактеристики :
100% нов мало и висок квалитет.
7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).
Лепило свила помине заврши, совршен за поправка скршени или оштетени ноктите совети, да ја зајакнат вашите нокти.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).
9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Спецификација :
Количина : 1 тркалаат/кутија
Боја : Бела
Материјали : Свила & платно
Големина : Прибл. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош . Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена.
5) Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.
Се користи пред Не-отстранлив УВ Гел & доградба на Акрилни нокти.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Количина:
1 тркалаат/кутија
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Број На Модел На:
39623
Материјал:
Пластични
Големина:
Approx. 3cm wide * 1m long

Најдобри понуди..