• Намалена цена
  • Неодамнешно
15g,30g,50g Празни Крем тегла Бела Акрилна Примерок тегла Двоен Ѕид Сребрена Линија Diy Шминка козметички пакување сад бесплатен превозот
zoom_in

15g,30g,50g Празни Крем тегла Бела Акрилна Примерок тегла Двоен Ѕид Сребрена Линија Diy Шминка козметички пакување

DEN 1728.00 1919.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
15g,30g,50g Празни Крем тегла Бела Акрилна Примерок тегла Двоен Ѕид Сребрена Линија Diy Шминка козметички пакување сад бесплатен превозот
Производ deatail : Капацитет : 15g 30g 50g Материјали : Акрилна Боја : Бела Големина : 15g Висина : 37mm, Diam 42mm-48mm
30g Висина : 47mm, Diam 47-56mm
50g Висина : 47mm, Diam 61-66mm Тежина : 15g 31g/pc 30g 39.5 g/pc 50g 61g/pc Употреба : Маст subpackage,Рака крем,око павлака, путер и др козметички пакување.

Спецификации:
15g, 30g, 50g
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15g,30g,50g

Најдобри понуди..