• Намалена цена
  • Неодамнешно
10ML Сини Стаклени шишиња, Етерични Масла Шише Бело завртка Подесувате Доказ капа Сок Серум сад 10CC мал Примерок Шишенцето
zoom_in

10ML Сини Стаклени шишиња, Етерични Масла Шише Бело завртка Подесувате Доказ капа Сок Серум сад 10CC мал Примерок

DEN 1667.00 1851.84

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Бесплатен Превозот 10 ML Сини Стаклени шишиња, Етерични Масла Шише Бело завртка Подесувате Доказ капа Сок Серум сад 10 CC мал Примерок Шишенцето
Капацитет : 10ml, 10cc
Материјал : Високо квалитетен Стакло, пластични капаци
Големина : H58*D26mm
Шише боја : Сина
Капа боја : Бела завртка Подесувате Доказ капа

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10cc
Број На Модел На:
10ml
Шише боја:
Сина
капа боја:
Бела

Најдобри понуди..