• Намалена цена
  • Неодамнешно
РОДЕН е ПРИЛИЧНО 1Pc Dual-заврши Cuticle Тласкач Нерѓосувачки Челик Смена Виножито Cuticle Нокти Помине Уметност Алатка Случаен Шема
zoom_in

РОДЕН е ПРИЛИЧНО 1Pc Dual-заврши Cuticle Тласкач Нерѓосувачки Челик Смена Виножито Cuticle Нокти Помине Уметност

DEN 125.00 138.72

Количина на стоки
check Тековен


Спецификација :
Количина : 1 Pc
Материјал : Нерѓосувачки челик
Боја : како на сликата покажува
Модел : #2/3/4/5
#2 Должина : Околу. 13cm
#3 Должина : Околу. 14cm
#4 Должина : Околу. 14.8 cm
#5 Должина : Околу. 13.2 cm
Пакет Содржина :
1 Pc Cuticle Тласкач Смена
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Корисни педикир, маникир грижа алатка
Dual-крај тласкач за туркање и сечење на ноктите cuticle.
Сечилото инциденти на тешко да се отстрани рецидив на кожата остатоци на ноктите и одлична за отстранување на лепак при користење на доградба на акрилни нокти.
Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Количина:
1pc
Број На Модел На:
AJS38326
Бренд Име:
Роден Е Прилично
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
#2 Length
#3 Должина:
прибл. 14cm
#4 Должина:
Прибл. 14.8 cm
#5 Должина:
Прибл. 13.2 cm

Најдобри понуди..