• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pcs 5ml,8ml,12ml,15ml Јасно Airless шишиња за Око Крем,Празни Примерок Тестер Ампули,Козметички Пакување Сад
zoom_in

100pcs 5ml,8ml,12ml,15ml Јасно Airless шишиња за Око Крем,Празни Примерок Тестер Ампули,Козметички Пакување

DEN 3140.00 3488.64

Количина на стоки
check Тековен


100pcs 5ml,8ml,12ml,15ml Јасно Airless шишиња за Око Крем,Празни Примерок Тестер Ампули,Козметички Пакување Сад
Капацитет : 5ml,8ml,12ml,15ml
Големина : 5ml Diam : 18. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.3 mm Тежина:14.7 g
15ml Diam : 18. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.8 mm Тежина:16. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.8 мм, Висина : 135. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.8 mm Тежина:12g
8ml Diam : 18. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.8 мм, Висина : 154. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Време На Испорака :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.8 мм, Висина : 99.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.4 mm Тежина:13. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Спецификации:
5ml, 8ml, 12ml, 15ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5ml,8ml,12ml,15ml
Големина:
5ml
боја:
Јасно

Најдобри понуди..