• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ублажување на пети болка wearproof силикони пети подлога покритие за висока пета forefoot мат како балет чевли нога заштитник matfeet грижа алатка.
zoom_in

Ублажување на пети болка wearproof силикони пети подлога покритие за висока пета forefoot мат како балет чевли

DEN 193.00 293.28

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( На одмор ќе биде доцнење )!
Оваа цена Не пакување!!!
Испрати случаен боја!!!
Ублажување на болка во петицата/wearproof пета попуштат превенција
Големина на : Слободен големина(ealstic)
Судењето цел : 1pair,2pairs,3pairs.........................и така натаму!
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Големина:
one size(elastic)
Број На Модел На:
ZJT1601
Материјал:
Силикони
Тип:
пети подлога
Тип:
силиконски пети подлога
Големина:
Free size
Пакување:
НЕ пакување
Тежина:
approx40/пар

Најдобри понуди..