• Неодамнешно
5ml квадратен облик транспарентен усна крем цевка усна сјај цевка со црна капак за усна масло/усна сјај козметички пакување
zoom_in

5ml квадратен облик транспарентен усна крем цевка усна сјај цевка со црна капак за усна масло/усна сјај козметички

DEN 1296.00

Количина на стоки
check Тековен


големина : 5 ML
Големина : кол 14mm висина 111mm

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
lipgr-5SF
Пластични Тип:
PETG
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
завртка капа
боја:
како Слика
иднина:
ЛИЧНА НЕГА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобри понуди..