• Неодамнешно
Бесплатни shippping 1000PCS 5ml труба алуминиум капа стаклено шише vesting шише течни издавање судење шише бонбони шише
zoom_in

Бесплатни shippping 1000PCS 5ml труба алуминиум капа стаклено шише vesting шише течни издавање судење шише

DEN 25824.00

Количина на стоки
check Тековен


Големина : 5ml

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
1pcs
Број На Модел На:
AK0027
боја:
исто како слика

Најдобри понуди..