• Неодамнешно
30G 50G Розова Боја Акрилик Шишиња Козметички Крем Тегла Лосион Пумпа Шише, Сад форма Празна Шише Пакување Висок Квалитет,12pcs/Многу
zoom_in

30G 50G Розова Боја Акрилик Шишиња Козметички Крем Тегла Лосион Пумпа Шише, Сад форма Празна Шише Пакување

DEN 2808.00

Количина на стоки
check Тековен


30 G 50 G Розова Боја Акрилик Шишиња Козметички Крем Тегла Лосион Пумпа Шише, Сад форма Празна Шише Пакување Висок Квалитет, Пакување Сад,
Бесплатен Превозот 12pcs/Многу
Предмет : Козметички Пакување Шише
Боја : Меки Розова Боја
Материјал : Акрилик
Капацитет : 30 G, 50 G.

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30G 30ML 50G 50ML;
Број На Модел На:
Розова Боја 30G 50G

Најдобри понуди..