• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Врвен Квалитет Празни Пумпа Фармацевт Течни УВ Гел лак на Ноктите Уметност Чисти Смена Шише 200ml
zoom_in

2017 Врвен Квалитет Празни Пумпа Фармацевт Течни УВ Гел лак на Ноктите Уметност Чисти Смена Шише 200ml

DEN 70.00 110.40

Количина на стоки
check Тековен

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. да 18 : 00часот.
Големина : 120*60mm
1 x 200ml Помине Уметност Пумпа Шише (Течни или други додатоци не се вклучени) Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO).
Течноста, исто така, ќе седнат во мали и што го прави лесно кога сте подготвени да ги користат. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.
Спецификации :
Материјал : Пластика. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина).Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.2017 Врвен Квалитет Празни Пумпа Фармацевт Течни УВ Гел лак на Ноктите Уметност Чисти Смена Шише 200ml Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Но треба плати дополнителни превозот надомест.

боја:
како што покажува
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
about 120*60mm
Бренд Име:
Aihogard
Број На Модел На:
N/A

Најдобри понуди..