• Неодамнешно
Трговија на големо и мало 15ml Метал Alumite Капа чисто Стакло Спреј Шише perume Automizer
zoom_in

Трговија на големо и мало 15ml Метал Alumite Капа чисто Стакло Спреј Шише perume Automizer

DEN 743.52

Количина на стоки
check Тековен

Јачина на звук : 15ml Висина : 10.6 cm Дијаметар : 1.8 cm

Спецификации:
15ml
боја:
Сребро.
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
SARACA ASOCA
Големина:
15ml
Број На Модел На:
yingaiqiexian

Најдобри понуди..