• Намалена цена
  • Неодамнешно
Neitsi Професионални НИ Plug Фузија Срцето Железо Коса Конектор Екстензии за Контрола на Температурата
zoom_in

Neitsi Професионални НИ Plug Фузија Срцето Железо Коса Конектор Екстензии за Контрола на Температурата

DEN 912.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен


Neitsi Професионални НИ Plug Фузија Срцето Железо Коса Конектор Екстензии за Контрола на Температурата
Ве молиме Имајте во предвид : Затоа што сега тоа е во близина на нова година, на логистиката е многу бавно, тоа ќе потрае околу 30-60 дена , па долго време да се пристигне преку CPAM , па ако сакате брзо да се примени на објект, ве молиме изберете DHL/Федекс , а потоа тоа само треба 3-5 дена да пристигне, ви благодариме!
Бренд Нови
Контрола на температура од 80°C до 180°C
Погоден за сите типови на коса екстензија системи
Боја : црна, розова, две бои
Приклучок : plug Евра
Испраќање време : во рок од 24 часа, освен празник
Превозот термин : e Packet, CPAM, DHL, FEDEX

боја:
Розова, црна
Тип На Објект:
Конектори
Материјал:
Matel
Големина:
1pc/pack
Приклучок Тип:
НИ Стандарден Приклучок
Број На Модел На:
Irons01-USP
Бренд Име:
Neitsi
боја:
Црна/Розова
Тип На Објект:
косата екстензии железо, конектор
Тежина:
about 310g/pc
прилагодлива температура:
за 100 до 210 Степен
is_customized:
Yes
Приклучокот стил:
Приклучете НИ се

Најдобри понуди..