• Намалена цена
  • Неодамнешно
10ml пластични Dropper шишиња НОВИ LDPE Раздавам Продавница Повеќето Течности капки за очи бесплатен превозот F2017119
zoom_in

10ml пластични Dropper шишиња НОВИ LDPE Раздавам Продавница Повеќето Течности капки за очи бесплатен превозот

DEN 4647.00 4944.00

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
Пакување : 1 пар
Боја : Како на сликите покажуваат
Големина : 10ml
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Спецификации:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201631

Најдобри понуди..