• Неодамнешно
1 сет 12in1 Рака Поправка Алатка Прецизност Поставите Професионални Шрафцигер за Полнење За PC Телефон
zoom_in

1 сет 12in1 Рака Поправка Алатка Прецизност Поставите Професионални Шрафцигер за Полнење За PC Телефон

DEN 231.84

Количина на стоки
check Тековен

Бити, Големина : Види на сликата подолу
Количина : 1 Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Карактеристики : 12 во 1 шрафцигер собата е парична казна изработка,добар квалитет и доволно цврстина на резен алат,висока прецизност на
нож тип,не е лесно да деформација и скршени во употреба процес. Тоа доаѓа со 6 совети, постојат 2 различни краеви на секој совет,па можете да го користите во 12 различни начини. Кутијата е зголемување на вашиот користење на брз и лесен,целосен сет на пластични кутии,лесно да се носат,може да се користи за да се размонтираат
сите бренд модели на сите видови на електрична опрема како што се мобилен телефон!Тоа е вашата основна алатка за одржување и секојдневниот живот. На шрафцигер род направени од страна на високо хром vanadium челик,и стврднување третман. Користење на мобилни телефони,PDA живеалишта,PSP,НСД,MP3 плеер,и др. Предности на висок квалитет ESD рачка : дршката користите анти-статички материјали,не се лизга справи може да игра максимален вртежен момент. Високо-квалитетна анти-статички рачка,маневрирање е силна,устата на дршката користи за заклучување на сечење алатки е ефикасно
спречување на алатки лизгачки надвор во процесот на користење,сите сечење на главата се магнетни,не само цврсто се држи за рачка но, исто така,
ефективна влечење завртка. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Справи со 6 Pcs x Шрафцигер Совети. Според човечкото тело инженеринг дизајн на пластична рачка е лесно да се сфати и да се обезбеди поголем вртежен момент,
посебни зелена пластика,comfortableoperation.100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : 45 # челик,PP,јаглероден челик Боја : Видете слики Алатка група раководител на целта - - : играчки и други електрични апарати + : (главно) samsung мобилен телефон,најмногу во Кина независни бренд на мобилни телефони,дел од новата panasonic мобилен телефон; T2-T6 T4-T5 мобилен телефон,компјутер,хард дискот,печатачот,XBOX,XBOX360,жилет, итн.

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
7pcs
Број На Модел На:
D13408

Најдобри понуди..