• Намалена цена
  • Неодамнешно
Врвен Квалитет 360pcs 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Поправка на Часовници Линк Иглички Отстранување Алатка за Поставување
zoom_in

Врвен Квалитет 360pcs 8-25мм Види Бенд Пролет Барови Рака Линк Иглички Поправка на Часовници Линк Иглички Отстранување

DEN 157.00 218.88

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : не ' Рѓосувачки челик, пластика
Боја : Сребрена
Вид на алатка : Поправка Колекции
Количина : 360pcs
Дијаметар : 0.9 милиметри
Должина : 8мм - 25мм
Види pin поправка алатка бар должина : app 8.2 cm
Карактеристики :
1. Доаѓа во Кутија Пакет за лесно складирање
2. Одлично за лесно монтирање и отстранување на пролет барови и да се види бенд на гкл
3. Игли се користи за Метал Види Рака Линкови, е лесно Да се Инсталира
4. Секој комплет доаѓа со двојно страната пролет барови
5. Содржи некогаш големина потребни за да се види белегзија или рака поправки(8мм-25мм)
Пакети :
1 X Види pin поправка алатка бар
360 x Двојно страната види бенд пролет барови

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Број На Модел На:
110647
Пакет:
Кутија
Бренд Име:
alloet
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
360pcs

Најдобри понуди..