• Намалена цена
  • Неодамнешно
14in1 Универзален Телефон Поправка Отворање Алатка за Полнење за Samsung iPhone Spudger Расклопување Алатка за Полнење Со Магнетни НАЈДОБАР Бренд
zoom_in

14in1 Универзален Телефон Поправка Отворање Алатка за Полнење за Samsung iPhone Spudger Расклопување Алатка

DEN 305.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен


14in1 Универзален Телефон Поправка Отворање Алатка за Полнење за Samsung i Phone Spudger Расклопување Алатка за Полнење Со Магнетни НАЈДОБАР Бренд
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Бренд Име:
БЕС
Број На Модел На:
BST-302
Пакет:
Случај
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
14
Големина:
160*90*25mm
Примена:
телефон на поправка

Најдобри понуди..