• Намалена цена
  • Неодамнешно
МАЛА ГЛАВА PAC MAN CARBURETOR ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА CHAINSA ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ CARBY ПОПРАВКА НА КОМПЛЕТ
zoom_in

МАЛА ГЛАВА PAC MAN CARBURETOR ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА CHAINSA ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ

DEN 312.00 328.80

Количина на стоки
check Тековен


МАЛА ГЛАВА PAC MAN CARBURETOR УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА ЗА CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ CARBY ПОПРАВКА НА КОМПЛЕТ
СПЕЦИФИКАЦИИ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ :
МАЛА ГЛАВА PAC MAN СТИЛ
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО СИТЕ КАРБУРАТОРИТЕ ЗА ГРАДИНАРСКИ АЛАТКИ КАКО ПИЛИ , TRIMMERS, КОМПРЕСОРИ ,HEADGETRIMMERS, EDGER,ПУМПИ ЗА ВОДА , ГЕНЕРАТОРИ...
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X МАЛА ГЛАВА PAC MAN ХИДРАТИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА
( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)
ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е :
***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ - АКО ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***

Тип:
градина алатка делови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
МАЛА глава PAC MAN
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Делови И Додатоци
облик:
МАЛИ PAC MAN

Најдобри понуди..