• Намалена цена
  • Неодамнешно
CARBURETOR ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА 2 D - ОБЛИК CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ CARBY ПОПРАВКА НА КОМПЛЕТ
zoom_in

CARBURETOR ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА 2 D - ОБЛИК CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ

DEN 172.00 223.20

Количина на стоки
check Тековен


CARBURETOR ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА ДВОЈНО D " - "ОБЛИК CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ПРИЛАГОДУВАЊЕ CARBY ПОПРАВКА НА КОМПЛЕТ
СПЕЦИФИКАЦИИ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ :
ДВОЕН " D " - " - " МИНУС ОБЛИК
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО СИТЕ КАРБУРАТОРИТЕ ЗА ГРАДИНАРСКИ АЛАТКИ КАКО ПИЛИ , TRIMMERS, КОМПРЕСОРИ ,HEADGETRIMMERS, EDGER,ПУМПИ ЗА ВОДА , ГЕНЕРАТОРИ...
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X ДВОЈНО D " - " ОБЛИК ХИДРАТИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА
( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)
ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е :
***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ - АКО ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
ЕДЕН МАЛ D СТИЛ
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Делови И Додатоци
облик:
ДВОЕН D , МИНУС

Најдобри понуди..