• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 X PREFILTER 798513 ЗА BRIGGS & STRATTON 500EX 550EX 500E 550E ПРЕД-ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ФИЛТЕР ЗА ПОЧИСТА ЕЛЕМЕНТ
zoom_in

2 X PREFILTER 798513 ЗА BRIGGS & STRATTON 500EX 550EX 500E 550E ПРЕД-ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ФИЛТЕР ЗА ПОЧИСТА ЕЛЕМЕНТ

DEN 212.00 223.20

Количина на стоки
check Тековен


2 X PREFILTER 798513 ЗА BRIGGS & STRATTON 500 EX 550 EX 500 E 550 E ПРЕД-ФИЛТЕР ЗА ВОЗДУХ ФИЛТЕР ЗА ПОЧИСТА ЕЛЕМЕНТ
СПЕЦИФИКАЦИИ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ :
СУНЃЕРОТ ПР-ФИЛТЕР , MOQ : 2 ПАРЧИЊА
АПЛИКАЦИИ :
СЕ ВКЛОПУВА BRIGGS& STRATTON 550 E/EX ,500 E/EX & ПОВЕЌЕ
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
2 X ПРЕ-ФИЛТРИ ( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)
ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е :
***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ - АКО ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
798513 B&S 500 550
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Делови И Додатоци
Материјал:
Сунѓерот
MOQ:
2 компјутери

Најдобри понуди..