• Намалена цена
  • Неодамнешно
ХЕКСАГОНАЛНИ CARBURETOR УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА ЗА CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ CARBY ПОПРАВКА НА КОМПЛЕТ
zoom_in

ХЕКСАГОНАЛНИ CARBURETOR УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА ЗА CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА

DEN 172.00 223.20

Количина на стоки
check Тековен


ХЕКСАГОНАЛНИ CARBURETOR УСОГЛАСУВАЊЕ АЛАТКА ЗА CHAINSA ТРЕВА ТРИМЕР BRUSHCUTTER ХИДРАТИ CARBURETTOR ЗАВРТКА ПРИЛАГОДУВАЊЕ CARBY ПОПРАВКА НА КОМПЛЕТ
СПЕЦИФИКАЦИИ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ :
ХЕКСАГОНАЛНИ СТИЛ
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО СИТЕ КАРБУРАТОРИТЕ ЗА ГРАДИНАРСКИ АЛАТКИ КАКО ПИЛИ , TRIMMERS, КОМПРЕСОРИ ,HEADGETRIMMERS, EDGER,ПУМПИ ЗА ВОДА , ГЕНЕРАТОРИ...
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X ХЕКСАГОНАЛНИ ХИДРАТИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ АЛАТКА
( КАКО НА СЛЕДНИВЕ СЛИКИ СЕ ПРИКАЖАНИ)
ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , СЕ ПРОДАВААТ " КАКО ШТО Е :
***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ - АКО ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
Хексагонални
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Делови И Додатоци
облик:
Хексагонални

Најдобри понуди..