• Намалена цена
  • Неодамнешно
K836b 10pcs/многу U-облик 3 пати Железо Лист со Мулти-дупки Моторни се Соберат Делови DIY Многу Евтини
zoom_in

K836b 10pcs/многу U-облик 3 пати Железо Лист со Мулти-дупки Моторни се Соберат Делови DIY Многу Евтини

DEN 47.00 49.44

Количина на стоки
check Тековен


Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Пакетот вклучува : 10cps железо листови
Големина : како се покаже слика
Отворот дијаметар : 2.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.И корисни коментари за други клиенти. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
2 : Русија : 12-55 работни дена.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.1 mm
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.

Бренд Име:
Pixiuonline
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/
Тип:
Рака Алатка Делови

Најдобри понуди..