• Намалена цена
  • Неодамнешно
ОДВРАТНА СТАРТЕР МАКАРА САМО 499901 ЗА Briggs & Stratton КЛАСИЧЕН & СПРИНТ 9 10 CID МОТОРОТ се ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ ДЕЛОВИ
zoom_in

ОДВРАТНА СТАРТЕР МАКАРА САМО 499901 ЗА Briggs & Stratton КЛАСИЧЕН & СПРИНТ 9 10 CID МОТОРОТ се ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ

DEN 420.00 461.76

Количина на стоки
check Тековен


ОДВРАТНА СТАРТЕР МАКАРА 499901 ЗА Briggs & Stratton КЛАСИЧЕН & СПРИНТ 9 10 CID МОТОРОТ се ПОВЛЕЧЕ ЗАПОЧНЕТЕ МАКАРА САМО ДЕЛОВИ
ОБЈЕКТОТ КОПЧЕ СПЕЦИФИКАЦИИ И КАРАКТЕРИСТИКИ :
МАКАРА САМО
OD. 115 MM
АПЛИКАЦИИ :
Се ВКЛОПУВА B&S класичен и спринт 10 9 CID моторот и ПОВЕЌЕ .
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : B&S 499901
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
1 X СТАРТЕР МАКАРА (КАКО НА СЛИКАТА ПРИКАЖАНИ )
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.

Бренд Име:
HanEng
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
Briggs & Stratton 499901
Место на Потекло:
Кина

Најдобри понуди..