• Намалена цена
  • Неодамнешно
Prosource Пиштол Филтер 218133 или 218-133 5-Пакет 100 мрежа Изведувачот Пиштол, ЦРВЕНА Вклопува SG2, SG3, FTx, SGPro, St и flex Спреј пиштоли
zoom_in

Prosource Пиштол Филтер 218133 или 218-133 5-Пакет 100 мрежа Изведувачот Пиштол, ЦРВЕНА Вклопува SG2, SG3,

DEN 526.00 553.92

Количина на стоки
check Тековен


Се вклопува SG2, SG3, FTx, SGPro, St и flex Спреј пушки. Го заменува 218133 пиштол филтри мрежа 100, ЦРВЕНА ( 5 компјутери )

is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Број На Модел На:
GR218-100
Материјал:
Нерѓосувачки челик, пластика
Број на Парчиња:
5 компјутери
боја:
Црвена

Најдобри понуди..