• Намалена цена
  • Неодамнешно
Професионални Нови вртливата 50cm Airless Продолжување Пол Продолжување Пол 20.76 инчен Пол глава обезбедува совет контрола за агли до 180
zoom_in

Професионални Нови вртливата 50cm Airless Продолжување Пол Продолжување Пол 20.76 инчен Пол глава обезбедува

DEN 1056.00 1112.16

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
Материјал : Алуминиум легура
(со 2 парчиња заштитен ракав)
Продолжување пол должина : 53cm / 20.76 инчен
Примена : Погоден за повеќето airless спреј пиштол
Карактеристики :
Универзална прскање машина за продолжување бар, добра запечатување и atomizing ефект.
Лесна инсталација, едноставна операција, не е лесно виткање, отпорност на корозија.
Целиот род е направен од алуминиум и површината оксид обработка, лесни, не ' рѓа, висока јачина.
Справување со продолжување род структура, едноставна структура, добра цврстина, боја ќе не излегуваат во јавноста, удобен и сигурен.
Предупредување :
Течност доза може да предизвика сериозни повреди или се бара со ампутација.
Чувајте ги рацете и телото далеку од врвот.
Ублажување на притисокот пред чистење или демонтирање.
Не користите со halogenated јаглеводород растворувачи или течности.
Пакет Се Вклучени :
1 buc x Airless Спреј Пиштол Продолжување Пол

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Бренд Име:
HYVST
Број На Модел На:
NPS
is_customized:
Yes
Примена:
Боја Спреј Пиштол
Тип:
airless спреј пиштол
Материјал:
Алуминиум легура
DIY Резерви:
Боја & Украсување
Примена:
повеќето airless спреј пиштол
Тип:
Други
Должина:
53cm/20.76 инчен

Најдобри понуди..