• Намалена цена
  • Неодамнешно
YAOPEI 89341-30010 Оригинални Ултразвучно Паркинг Сензор За Toyota, Lexus IS250 IS350,GS30 GS35 GS43 GS460,GS450H 89341-30010-C0
zoom_in

YAOPEI 89341-30010 Оригинални Ултразвучно Паркинг Сензор За Toyota, Lexus IS250 IS350,GS30 GS35 GS43 GS460,GS450H

DEN 634.00 782.40

Количина на стоки
check Тековен


ОЕМ 89341-30010 Оригинални Ултразвучно Паркинг Сензор За Toyota, Lexus IS250 IS350,GS30 GS35 GS43 GS460,GS450 H 89341-30010-C0 Детал на сликата
Добредојдовте во мојата продавница

OSD Language:
Русија,Кинески (Поедноставен),Англиски
Име На Модел:
89341-30010.89341-30010-C0
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
Стандард
Име На Модел:
89341-30010.89341-30010-C0
конектор:
2-иглички
Паркинг Сензор Позиција:
Пред & Задните Сен
Модел/ Серија:
За Toyota, Lexus IS250 IS350,GS30 GS35 GS43 GS460,GS450H
Модел/ Серија 2:
За Toyota, Lexus IS250 IS350,GS30 GS35 GS43 GS460,GS450H
Модел/ Серија 3:
За Toyota, Lexus IS250 IS350,GS30 GS35 GS43 GS460,GS450H
Референца OE/OEM Број:
89341-30010.89341-30010-C0
Референца OE/OEM Број 2:
89341-30010.89341-30010-C0
Референца OE/OEM Број 3:
89341-30010.89341-30010-C0
Состојба:
100% нови

Најдобри понуди..