• Неодамнешно
Dewtreetali Нови 2 Вратата Keyless Entry Далечинско Централно Заклучување Заклучување + Автомобил Алармот висок квалитет
zoom_in

Dewtreetali Нови 2 Вратата Keyless Entry Далечинско Централно Заклучување Заклучување + Автомобил Алармот висок

DEN 1424.16

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Сосема нов и висок квалитет.
Водоотпорен.
Лесно да се инсталира.
Силен и издржлив мотор.
Keyless entry.
Ви овозможи заклучување и отклучување на сите врати преку предавателот рака/разоружа копчето.
Напојување : 12 V.
Метал врз основа предавателот со лизгачот за заклучување на тастатурата.
Погоден за сите видови на автомобили.
Може да се користи за 2 врати.
Пакетот вклучува :
1 x Далечинско централно заклучување.
2 x Централна пиштол.
1 x Аларм.
2 x Далечинското.
1 x Жица за полнење.
1 x Додатоци за полнење.
1 x англиски корисникот manaul

Бренд Име:
Dewtreetali
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Име На Модел:
Q0673
Специјални Функции:
Погоден за сите видови на автомобили

Најдобри понуди..