• Намалена цена
  • Неодамнешно
2-30 Месеци Бебето Превозникот Мултифункционален Пред Се Соочуваат Со Бебе Превозникот Младата Bebe Висок Квалитет Прашка Ранец Торбичка Заврши Кенгур
zoom_in

2-30 Месеци Бебето Превозникот Мултифункционален Пред Се Соочуваат Со Бебе Превозникот Младата Bebe Висок Квалитет

DEN 670.00 1339.20

Количина на стоки
check Тековен


>>>>>>>>
Можеби интересно
>>>>>>>>
Детали За Производот :
1. Точка Име : Бебе Ранец, Бебе Превозникот, Деца Прашка
2. Материјал : Памук мешавина
3. Големина На : Слободен Големина
4. Возрасна Група : 2-30 Месеци Бебето (Само за референца)
5. Максимална Имајќи : 16 KGS
6. Позиција : Хоризонтална Положба, Пред се Соочуваат со, лице во Лице, Назад Носат
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот, plz бидете сигурни дека можете да го прифати пред да нарачате.Благодарам U!!!
>>>>>>>>

Големина:
OneSize
Тип:
Ранци & Превозници
Носители Тип:
Лице-до-Лице,Пред се Носат,Пред се Соочуваат со,Назад Носат,Хоризонтална
Број На Модел На:
бесплатни големина
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Возраст Опсег:
2-30 месеци
Товарот:
16kg
Шаблон Тип:
Крпеница
Точка име :
Висок Квалитет На Бебе Доенче Превозникот Прашка
Материјал:
Памук мешавина
Сезоната:
Пролет-Есен-Лето-Зима
Возраст:
0-3 Месеци 4-8 Месеци 9-12 Месеци, 13-24 Месеци, 25-30 Месеци
Рака Стил:
Рамената
Позиција:
Хоризонтална, Пред се Соочуваат со, лице во Лице, Назад Носат
Објектот:
Бебе Ранец, Бебе Превозникот, Деца Прашка
Бои:
Каки, Сина, Розова, Црвена

Најдобри понуди..