• Неодамнешно
РК-SR04 Ултразвучно сензор заградата на поддршка Smart автомобил поддршка на висина е прилагодлив За промоција цена сега
zoom_in

РК-SR04 Ултразвучно сензор заградата на поддршка Smart автомобил поддршка на висина е прилагодлив За промоција

DEN 38.40

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема нов и висок квалитет
Комплет со Држачот За Ултразвучно Сензор HC-SR04 Растојание Интелигентни Автомобил Детектор за Откривање на РК-SR04 Ултразвучно Модул Прилагодлива Висина
Број на модел : Држач за HC-SR04
сликата е за илустрација
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви се потребни повеќе информации

Бренд Име:
SZFYDOSH
Состојба:
Нови
Тип:
Отворен код хардвер
Примена:
проширување на одборот

Најдобри понуди..