• Неодамнешно
3 еез 3.3 V/5V Breadboard моќ модул + 400 поени Solderless Прототип Леб одбор за полнење + 65 Флексибилни скокач жици
zoom_in

3 еез 3.3 V/5V Breadboard моќ модул + 400 поени Solderless Прототип Леб одбор за полнење + 65 Флексибилни скокач

DEN 152.64

Количина на стоки
check Тековен


Packege Листата :
1 КОМПЈУТЕР 3.3 V/5 V Breadboard моќ модул
1 парче 400 поени Solderless Прототип Леб одбор за полнење
1 КОМПЈУТЕР 65 Флексибилни скокач жици

Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
3.3 V/5V
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Вашиот Цие
Број На Модел На:
3.3 V/5V Breadboard моќ модул 400 поени Solderless Прототип Brea
Состојба:
Нови
Примена:
breadboard моќ модул

Најдобри понуди..