• Намалена цена
  • Неодамнешно
5A Авто Чекор Нагоре/Надолу Регулаторот Модул со Постојан Струја Функција на Регулаторот прилагодливи напојување напонот модератор
zoom_in

5A Авто Чекор Нагоре/Надолу Регулаторот Модул со Постојан Струја Функција на Регулаторот прилагодливи напојување

DEN 257.00 270.24

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Модул Број:
Постојан Струја Модератор
Тип:
dc-dc регулаторот модул
Type1:
прилагодливи напојување
Type2:
Регулатор На Напон
is_customized:
yes
Примена:
Други

Најдобри понуди..