• Неодамнешно
10PCS PAM8403 Супер Мини Дигитален Засилувач Одбор 2 * 3W Класа D Дигитален Засилувач од Одборот Ефикасно 2,5 до 5V USB Напојување
zoom_in

10PCS PAM8403 Супер Мини Дигитален Засилувач Одбор 2 * 3W Класа D Дигитален Засилувач од Одборот Ефикасно 2,5

DEN 147.36

Количина на стоки
check Тековен


10 PCS PAM8403 Супер Мини Дигитален Засилувач Одбор 2 * 3 W Класа D Дигитален Засилувач од Одборот Ефикасно 2,5 до 5 V USB Напојување

Бренд Име:
ARTOU
Состојба:
Нови
Тип:
/

Најдобри понуди..