• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ IA30DSN22NO Фотоелектрически switch сензор
zoom_in

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ IA30DSN22NO Фотоелектрически switch сензор

DEN 672.00

Количина на стоки
check Тековен


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
ултразвучно сензор
Број На Модел На:
IA30DSN22NO
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Тип:
Влажност Сензор
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN

Најдобри понуди..