• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PCS 433MHz 500mW 1.3 V-9.0 V ПОБАРА од Безжичен Предавател Високо-Прекинувач/Далечински/Al
zoom_in

1PCS 433MHz 500mW 1.3 V-9.0 V ПОБАРА од Безжичен Предавател Високо-Прекинувач/Далечински/Al

DEN 59.00 61.44

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Најдобри понуди..