• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ E3Z-G62 Фотоелектрически switch сензор
zoom_in

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ E3Z-G62 Фотоелектрически switch сензор

DEN 2400.00

Количина на стоки
check Тековен


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Теорија:
ултразвучно сензор
Употреба:
Притисок Сензор
is_customized:
Yes
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E3Z-G62
Тип:
Влажност Сензор

Најдобри понуди..