• Намалена цена
  • Неодамнешно
Корејски Стил Жените Зима Мода Големи Големи Вистински Raccon Крзно Јака & Ракав Плус Големина Памук Палта Јакни Женски Дебели Наметка Ou
zoom_in

Корејски Стил Жените Зима Мода Големи Големи Вистински Raccon Крзно Јака & Ракав Плус Големина Памук Палта

DEN 7752.00 8159.52

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое beofre ти купи!!!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!
100% Вистински Фотографии
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
M002
Бренд Име:
XINOBWA
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип:
Лилјак Ракави
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Собираат
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Стил:
Слатка
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Тежина:
1.2KG
Пополнување:
Памук

Најдобри понуди..