• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Мода Домот Есен Долги Палта Велур Ровот Грб 2018 Жените Чиста Боја Краток Overcoat со Појас Слим Windbreaker Ok067
zoom_in

Нова Мода Домот Есен Долги Палта Велур Ровот Грб 2018 Жените Чиста Боја Краток Overcoat со Појас Слим Windbreaker

DEN 2350.00 4608.00

Количина на стоки
check Тековен


Модел Шоу
Производ Индекс
Сериски Број : OK067
Име На Производ : Жена Ровот
Ткаенина Тип : Велур Ткаенина
Големина : M,L,XL,2 XL
Бои : 6 бои
СТИЛ ЛАБАВА МЕДИУМ ТЕНОК
ДОЛЖИНА
ДОЛГО МЕДИУМ КРАТОК ДЕБЕЛИНА ДЕБЕЛИ МЕДИУМ ТЕНКА ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА ГОЛЕМИНА(cm) Биста Должина Рамо Ракав
М
L
XL
2 XL
80
84
88
92
88
89
90
91
35
36
37
38
54
55
56
57
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Ова е Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S/M/L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара.
2.кога ќе го видите моделот носи тоа, тоа е рекламирање фотографија, кога ќе види точка на закачалка, која е вистинската слика, и дека ќе биде иста како ќе ја примите.
3.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.
4.Ве молиме овозможи 2-4 CM разлики поради прирачник за мерење.
Опис На Производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови,Прилагодлив Половината
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
HYGYXX
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
OK067
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Ацетат,Памук
Затворање Тип:
Појас
Стил:
Повик
Ткаенини:
Велур Кожа
Стил:
Моден

Најдобри понуди..