• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови корејски Стил Мода Есен Зима Faux Крзнени Палта Со Појас Жените Тенок Бел Крзнено Палто Женска јакна faux крзно gilet fourrure
zoom_in

Нови корејски Стил Мода Есен Зима Faux Крзнени Палта Со Појас Жените Тенок Бел Крзнено Палто Женска јакна faux

DEN 2579.00 4030.08

Количина на стоки
check Тековен

Ние прифаќаме Alipay тука. * Pls дозволете малку боја разлика предизвикани од камерата и компјутерски монитори. Можете да контактирате со trademanager, или оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Материјал:
Faux Крзно
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
Пак надолу Јака
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Бренд Име:
ZADORIN
Стил:
Моден Тенок Крзно
Број На Модел На:
Y159
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Sashes
Големина:
S- M- L-XL
боја:
Бела, Сива
Пакување:
1pc / opp вреќа
Сезоната:
Есен, Зима
Шема:
жените faux крзнено палто
Комбинација Крзно:
Yes

Најдобри понуди..