• Намалена цена
  • Неодамнешно
Корејски Стил Зима Големи Природни Вистински Raccoon Крзно Јака Со Аспиратор Лабава Рог Копчето Волнени Overcoat Женски Qualit Outerwear
zoom_in

Корејски Стил Зима Големи Природни Вистински Raccoon Крзно Јака Со Аспиратор Лабава Рог Копчето Волнени Overcoat

DEN 8618.00 9071.52

Количина на стоки
check Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое beofre ти купи!!! Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Материјал Состав:
51%
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
M003
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
XINOBWA
Декорација:
Џебови
Јака:
Маскирани
Директно:
улица
sleeve тип:
Редовни
облека дизајнерски детали:
три-димензионални декорација
компонента содржина:
51% ( лого ) - 70% ( )
поставата шема:
Полна Боја
Поставата:
terylene
жените пред лета:
Рог Копчето
Моделирање на облека:
Директно

Најдобри понуди..