• Намалена цена
  • Неодамнешно
UNCO&BOROR Висок квалитет на Пролет Јакна мажите мандарина јака човек јакни грб outwear Windbreaker двострано Јакна големина L~5XL
zoom_in

UNCO&BOROR Висок квалитет на Пролет Јакна мажите мандарина јака човек јакни грб outwear Windbreaker двострано

DEN 959.00 1128.00

Количина на стоки
check Тековен


Ова Е Азија Големина,Таа Се Мери Со Рака,1-3 CM Грешки Треба да Се Прифати. Мерка големина начини :
1/ако сакате купи летна облека ,ве молиме да се измери вашата летна облека градите/должина/ракави ,потоа референца нашата големина на табела градите/должина/ракав ,избор правото големина.
2/ако сакате купи зимска облека ,ве молиме да се измери вашата зимска облека градите/должина/ракави ,потоа референца нашата големина на табела градите/должина/ракав ,избор правото големина.
3/ако сакате купување панталони ,ве молиме да се измери вашиот панталона половината/должина/хип ,тогаш референца нашата големина на табела половината/должина/хип ,избор правото големина.
4/нашата големина маса има висина и тежина предлог,можете да референтна висина и тежина предлог.ве молиме слободно контактирајте со нас. Нашата Големина е Азија Големина Или Кина Големина ,општо е мал од EUP големина Мажите Големина (Азија Големина) Единица : cm Азија Големина Рамо Lenght Ракав Биста Висина Тежина CM CM CM CM CM Kg L 45.1 65 61 104 160-165 CM 45-55kg XL 46.3 67 62.5 108 165-170 CM 55-63kg XXL 47.5 69 64 112 170-175 CM 63-70kg XXXL 48.7 71 65.5 116 175-180 CM 70-77kg 4 XL 49.9 73 67 120 180-185 CM 77-85kg 5 XL 51.1 75 68.5 124 180-190 CM 85-95kg

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
АЛ-1518-6868
Манжетната Стил:
Rib ракав
Тип:
Широк-waisted
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
UNCO&BOROR V﹒На﹒TOR 189
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Јака:
Мандарински Јака
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Дебелина:
Тенка
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Големина:
L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL
самоубиец јакна:
бренд за облека
Животна средина:
надвор,на отворено,спортски
Funtion:
мода,windproof
Двострано носат:
Самоубиец Јакна Mens Мода Обичните Палта Бренд За Облека
Сезоната:
пролет,есен,падот
Стил:
Моден

Најдобри понуди..