• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новина лето стил на личноста тенок високо квалитетни машки вертикален патент без ракави вест мажите рок пејач танц мода бела
zoom_in

Новина лето стил на личноста тенок високо квалитетни машки вертикален патент без ракави вест мажите рок пејач

DEN 2839.00 3120.00

Количина на стоки
check Тековен

Мојот драг пријател : Постојат разлики помеѓу земјите, бидејќи облека големини , ве молиме да ми кажете вашата висина : ? см, тежина : ? см, рамо : ? см, градите : ? см, јас се избере вистинскиот производ за вас. Ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
YIYELANZHOU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
B45
Облека Должина:
Краток
Стил:
Новина
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Lurex
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Најдобри понуди..