• Намалена цена
  • Неодамнешно
Зимски 2017 нови Лиу Yuyi Лиу убавина со надворешна трговија обем на волна кај јагне, волна плетење крзнено палто краток став
zoom_in

Зимски 2017 нови Лиу Yuyi Лиу убавина со надворешна трговија обем на волна кај јагне, волна плетење крзнено

DEN 3493.00 6350.40

Количина на стоки
check Тековен


М : биста 94cm ,ракав 50cm должина ,должина 46cm
L : биста 98cm , ракав 50cm должина , должина 47cm

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Јака:
О Деколте
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
Јагне Крзно,Вистинска Кожа,Крзно,Волна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Број На Модел На:
yanggaomao
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
HARPPIHOP
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови,Крзно
Комбинација Крзно:
yangg

Најдобри понуди..