• Намалена цена
  • Неодамнешно
Едно Парче Scultures ГОЛЕМА Колосеумот Sabo ПВЦ Слика Јапонија Аниме Колекционерски Маскота Дете Играчки Оригинални
zoom_in

Едно Парче Scultures ГОЛЕМА Колосеумот Sabo ПВЦ Слика Јапонија Аниме Колекционерски Маскота Дете Играчки

DEN 1344.00 1920.00

Количина на стоки
check Тековен


Едно Парче Scultures ГОЛЕМА Колосеумот Sabo ПВЦ Слика Бренд/Производител : Banpresto Многу ограничена Количина Големина : 120mm Симпатична и колекционерски Состојба : 100% Оригинални, Сосема нов, Неотворена

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Број На Модел На:
Sabo
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
HIENAAN
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
Не е за деца под 6 години
Кукли Тип:
Модел
Големина:
Approx 120mm

Најдобри понуди..