• Намалена цена
  • Неодамнешно
ТВ Акција Фигура На Одење Мртов 7 Боја Флеш Менување на Допир Светлина Биро часовници Филм Фигурини Играчки
zoom_in

ТВ Акција Фигура На Одење Мртов 7 Боја Флеш Менување на Допир Светлина Биро часовници Филм Фигурини Играчки

DEN 393.00 422.40

Количина на стоки
check Тековен


ТВ Акција Фигура На Одење Мртов 7 Боја Флеш Менување на Допир Светлина Биро часовници Филм Фигурини Играчки
Точка име : Аларм Играчки
Функција : Шарени Промена Светлина
Материјал : ПВЦ
Дизајн : Одење Мртов Налепници
Големина на : 8 * 8 * 8 cm
Дисплеј : Време на Податоци Недела и Температура
1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за за секунди
2.Алармот и да спие funition
3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)
4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)
Или DC 2.5 - USB кабел (не се вклучени)
1 * Одење Мртов Аларм Играчка
1 * Англиски Упатство
1 * Мало Поле

Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
8*8*8cm
Верзија Тип:
Првото Издание
Кукли Тип:
Механички Животинско
Mfg Серија Број:
Дигитални Електрични Апарати & Домаќинство Апарати
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
SoSow
Број На Модел На:
На Одење Мртов слика
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Тип На Објект:
Будилникот
Функција:
менување на допир светлина

Најдобри понуди..