• Намалена цена
  • Неодамнешно
Голема Големина 53 См Ајкула Вилици Кит Бројки Црна Mosasaurus Леопард Smilodon Класичен Играчка Жесток Ѕверот Животински Модел Децата Подароци
zoom_in

Голема Големина 53 См Ајкула Вилици Кит Бројки Црна Mosasaurus Леопард Smilodon Класичен Играчка Жесток Ѕверот

DEN 1321.00 1391.04

Количина на стоки
check Тековен


Голема Големина 53 См Ајкула Вилици Кит Бројки Црна Mosasaurus Леопард Smilodon Класичен Играчка Жесток Ѕверот Животински Модел Децата Подароци
Големина : 53*12cm
Дијаметарот е 12 cm
Материјал : ПВЦ и памук внатре
Пакет : пп торба

Бренд Име:
DAYEIEE
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Животни
Животни:
Море Живот
Материјал:
ЕВА
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
53cm
Предупредување:
no
Број На Модел На:
A-1049
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/100
Големина:
53cm

Најдобри понуди..