• Намалена цена
  • Неодамнешно
GOXAWEE 20pcs Абразивни Алатки Чувствува Чистење Тркала Поставени се Чувствува Полирач Полирање Мелење За Dremel Ротари Алатка Додатоци
zoom_in

GOXAWEE 20pcs Абразивни Алатки Чувствува Чистење Тркала Поставени се Чувствува Полирач Полирање Мелење За Dremel

DEN 315.00 500.64

Количина на стоки
check Тековен

кога ио се покаже слика за нас,ние ќе го препрати или да ви даде refound додека сте задоволни. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Може да се направи мала вредност кога брод на стоките?
Сигурни,ве молиме оставете порака кога ќе се направи нарачка.
Име : Почувствува Полирач Пердув : полирање На главата, добро полирање ефект.Ви благодарам многу .Ако производот не се исти како опис или скршен во транзит. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена.(со Следење на Информации)
*Ако вашето место е оддалечен,треба да се плати повеќе за далечински palce или можете да ја промените да брод од страна на ЕМС.
Почитувани купувачи,ве молиме да ја искористам за момент да се читање подолу. Во фрлање униформа површина, полиран површината парична казна и светли. Глава Кол Големина : 8mm /10мм /12mm месо тело : 3.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.0 mm месо тело Облик : Куршум, Columnar Главниот За дрво, нуклеарна резба, жад, слонова коска, полирање мелење Употреба со flex вратило машина , електрични вежба и така натаму
Група 1 : 20pcs 8мм Конус Форма Чувствува Полирач
Група 2 : 20pcs 10мм Конус Форма Чувствува Полирач
Група 3 : 20 компјутери 12mm Конус Форма Чувствува Полирач
Група 4 : 20pcs 8мм Цилиндричен Облик Чувствува Полирач
Група 5 : 20pcs 10мм Цилиндричен Облик Чувствува Полирач
Група 6 : 20pcs 12mm Цилиндричен Облик Чувствува Полирач
Примена : За полирање на композити и керамички полирање. DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от : времето за Испорака е за 4-7 дена. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : времето за Испорака е околу 20-60 дена.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Како да ги пратите стока од Кина Пост?
Следење на Линкот : www.Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или mail нас во продажба во xawee dot com.

Големина:
Cylinder 8mm, Cylinder 10mm, Cylinder 12mm, Cone 8mm, Cone 10mm, Cone 12mm
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
чувствував тркала
Бренд Име:
GOXAWEE
is_customized:
No
Тип:
абразивни
Обликот:
Куршум/Цилиндар
Месо тело големина:
3.0 mm
Материјал:
Чувствував
функција 1:
Абразивни Алатка
Карактеристика 2:
ротари алатка
карактеристика 4:
абразивни
Карактеристика 5:
Абразивни Додатоци
Големина:
8mm/10mm/12mm

Најдобри понуди..