• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла продажба на Груба Керамика Помине Вежба Малку Нокти Педикир Електрична Машина Лево Раце Помине Уметност Салон Нога Calluses Вежба Алатка
zoom_in

Топла продажба на Груба Керамика Помине Вежба Малку Нокти Педикир Електрична Машина Лево Раце Помине Уметност

DEN 425.00 708.00

Количина на стоки
check Тековен


Нашиот тим секогаш ја испита секој производ внимателно пред испорачување за да се обезбеди дека објектот ние испраќање е вистинскиот можете да изберете. 100% клиент satisfaciton е нашата непрекинатите цел. Тогаш контактирајте со нас веднаш.
Ве молиме проверете кај сте земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ви благодариме за вниманието. Ако е така, Pls reportd во рок од 5 дена и се врати на нас во рок од 14 дена од датум на испорака за размена или наплата. Ако имате било какви проблеми pls cantact нас.
Купувачот треба да се провери пакет еднаш прима. Да се чува вон дофат на деца
6. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Без разлика на тоа што ова прашање се. Turst нас и ќе бидете изненадени од купување искуство.
Купувачи pls белешки : Ние ќе брод на ставка(и) за вас, како подарок за да се избегне сопствени даночни проблем, повеќето земји ќе не полнење било царински давачки, но понекогаш некои земји ќе ви наплаќаат помалку пари за царински давачки.
Голем Заострените Помине Вежба Нога Callus Бели Крупни Керамички Малку 3/32"
Предности :
1. Антибактериски
2. Откако на вашиот производ остава нашите врати, ние постојано следење се додека не пристигна . Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација
7. За професионална употреба само
4. Disinfect помине битови по употребата
Пакување Листа :
1. Pls прочитајте како детал внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи. Ние брод на објектот на следниве земји и области од страна на international express, Тоа ќе трае 7 до 10 работни дена за да стигне до вас, но понекогаш постои еден или два дена, повеќе, таа лежи, за тоа како Царински процесот на пратката. Не затнување
3.
Ако треба да се вратите, pls проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики ofr потврда, и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите techincal инженер проверуваат примената retrun е без никакви квалитет proble, сите бесплатно е во купат трошок.

Големина:
2.35mm shank
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Чадор Т - ( C )

Најдобри понуди..