• Намалена цена
  • Неодамнешно
Керамички Нога Calluses Брус Битови Професионални Помине Уметност Салон Керамички Мелење Burs Електрични Нокти Педикир Машина Вежба Алатки
zoom_in

Керамички Нога Calluses Брус Битови Професионални Помине Уметност Салон Керамички Мелење Burs Електрични Нокти

DEN 425.00 708.00

Количина на стоки
check Тековен

Во повеќето случаи, не постои обврска се плаќа на сите. Подобрување на клиентите се чувствувам
5.
За други враќање прашања, pls контактирајте со нас преку e-mail или ТМ. Ако сте го купиле во несоодветна состојба, pls ИМАЈТЕ на ум дека превозот и ракувањето frr нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот. Ние брод на објектот на следниве земји и области од страна на international express, Тоа ќе трае 7 до 10 работни дена за да стигне до вас, но понекогаш постои еден или два дена, повеќе, таа лежи, за тоа како Царински процесот на пратката. Заштита на E-Датотеки
Забелешки :
1. Одлична durabiliby и врвни перформанси
6.
Ние веднаш ќе ви e да ги извести следење на број во рок од 5 работни дена од денот на обработка и испорака на вашиот предмет. Проверете помине битови пред употреба
2.
Наплата дадени само ако објектот не може да се замени преку Alipay (НЕ ПОДДРЖУВА ПАРИ со ЦЕЛ). Отпор на киселина, алкално и топлина
4. Без разлика на тоа што ова прашање се. Тогаш контактирајте со нас веднаш. Ви благодариме за вниманието. Turst нас и ќе бидете изненадени од купување искуство. Disinfect помине битови по употребата
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање Alipay, Western Union, Банкарски трансфер.
Нашиот тим секогаш ја испита секој производ внимателно пред испорачување за да се обезбеди дека објектот ние испраќање е вистинскиот можете да изберете.
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да legaly се минимизира вашиот увозни давачки ( или GST или V.
Ние ќ брод предмети ПОБРЗО по примиле исплата, и ќе добиете вашиот производ за 7 - 60 дена, и ако сакате да се добие што порано, pls контактирајте со нас пред превозот, ние можеме да брод од EMS, UPS-от, Fedex, DHL, или ТНТ според вашето барање, но купувачот треба да плати дополнителни превозот цена. Нашата мисија е едноставна, да се испорача Квалитет, Вредност и Услуга за да им служат на потребите на приватниот и клиника практики. Нашата служба за корисници тим е секогаш да работи зад сцената да assress секоја ваша потреба и барање.

Ронки:
Парична казна 1 компјутер, Груба 1pc, 3pcs Чадор Т, Средни 1pc
Големина:
2.35mm shank
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Чадор Т

Најдобри понуди..