• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба На Керамички Помине Вежба Малку Датотеки Пламен Ронки За Помине Уметност Салон Алатки Нокти Бела Циркони Керамички Стоматолошка Лабораторија Burs
zoom_in

Топла Продажба На Керамички Помине Вежба Малку Датотеки Пламен Ронки За Помине Уметност Салон Алатки Нокти

DEN 465.00 725.76

Количина на стоки
check Тековен

Па ние не плаќаат оваа такса. Pls прочитајте како детал внимателно пред наддавање и не контактирате директно за понатамошни прашања, нашата услуга на персоналот е подготвена за да служи. Ние сме на располагање во вашата погодност за да одговори на сите прашања, дали преку е-маил или разговор во живо. Disinfect помине битови по употребата
Можете исто така да продолжи да се фокусира на следниве производи:
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање Alipay, Western Union, Банкарски трансфер.
Ако треба да се вратите, pls проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики ofr потврда, и ако купувачот се инсистира на враќање, по нашите techincal инженер проверуваат примената retrun е без никакви квалитет proble, сите бесплатно е во купат трошок. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Меѓутоа, ако било additioanl трошоци генерирани за царинење мора да се има од страна на клиентите. Нашата служба за корисници тим е секогаш да работи зад сцената да assress секоја ваша потреба и барање. Ако имате било какви проблеми pls cantact нас. Тоа е incontrollable со нас. За професионална употреба само
4. Не затнување
3. Секогаш носат око-заштитни очила за безбедност
3. Без разлика на тоа што ова прашање се.
Купувачи pls белешки : Ние ќе брод на ставка(и) за вас, како подарок за да се избегне сопствени даночни проблем, повеќето земји ќе не полнење било царински давачки, но понекогаш некои земји ќе ви наплаќаат помалку пари за царински давачки.
Сите нарачки ќе бидат закажани да брод immediatedly според Ali Express адреса откако ќе се прифатени вашата целосна исплата, и ве молиме проверете дали адресата во Airexpress плаќање е точно. Pls бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Наплата дадени само ако објектот не може да се замени преку Alipay (НЕ ПОДДРЖУВА ПАРИ со ЦЕЛ). Ние брод на објектот на следниве земји и области од страна на international express, Тоа ќе трае 7 до 10 работни дена за да стигне до вас, но понекогаш постои еден или два дена, повеќе, таа лежи, за тоа како Царински процесот на пратката.

Ронки:
Куршум Форма Медиум, Куршум Форма Крупни, Куршум Форма Казна, 3pcs Куршум Форма
Број На Модел На:
Пламен (C)
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
2.35mm

Најдобри понуди..